Women

Women

Kiedy za oknem plucha, a my akurat nie możemy sobie pozwolić na zostanie w domu, nie pozostaje nic innego, jak chwycić parasole i zmierzyć się z nieprzyjazną aurą. Mimo, że od lat, więcej mamy w roku dni pogodnych niż deszczowych, to jednak jak to w przyrodzie bywa, na porę opadów też przyjdzie czas. Nie dajmy się zaskoczyć opadom, bo plucha fajnie wygląda jedynie patrząc na nią przez okno, no i ewentualnie w "Deszczowej piosence" w kultowym wykonaniu Gena Kelly. Komu parasol jest bardziej potrzebny, kobiecie czy mężczyźnie? Kiedy pada, każdy go potrzebuje, ale dla kobiet jest to niezbędne wyposażenie torebki - w końcu żadna z Pań nie chce wyglądać jak "zmokła kura". 

Rosettes - rusty
Click'Click 2 - rosettes
PRODUCT UNAVAILABLE
Click'Click 2 Open & Close Automatic Women's Umbrella 3x folding open & close automatic light & windproof very strong...
DM160 - Tęcza
Rainbow 16'
PRODUCT UNAVAILABLE
Rainbow 16' Women's Manual Walking Umbrella windproof 16 fiberglass ribs canopy wooden shaft wooden handle...

Damskie parasole - ochrona przed deszczem i śniegiem, a także modny dodatek

Zwykle traktujemy parasol jako konieczność, ale prawdziwe elegantki, kobiety mające wyczucie stylu, uczynią damski parasol atrakcyjnym dodatkiem do kreacji. W modnych kaloszach, pod niebanalnym parasolem można wyglądać "super" czy postawimy na klasykę, czy to na strój “na luzie”. Możemy zaopatrzyć się w jeden, uniwersalny model parasolki, ale dlaczego nie pokusić się przynajmniej na dwa; taki klasyczny i nieco zwariowany?

Modne parasole damskie dostępne w naszym sklepie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet, w sprzedaży posiadamy modne parasole damskie w wielu kolorach i wzorach, z rurką stalową lub drewnianą, rączką plastikową bądź drewnianą, w wersji automatycznej i manualnej, parasole damskie długie i takie, które po złożeniu zmieszczą się w damskiej torebce.

Postaw na jakość!

Nasze damskie parasole cechuje wysoka jakość zastosowanych do produkcji materiałów i staranne wykonanie, dajemy na nie 3 lata gwarancji, bo są to rodzime parasole produkowane w Częstochowie, a nie produkt z Chin. Z naszym parasolem bez obaw o połamanie konstrukcji, możesz zmierzyć się z wiatrem, deszczem i śniegiem.