Największa hurtownia parasoli przeciwdeszczowych w Polsce

Tradycje częstochowskiej firmy Parasol sięgają prawie 30 lat, a w ostatnich czasach marka ta ugruntowała swoją pozycję na rynku i bezsprzecznie stała się największym producentem parasoli w kraju. Sprzedaż naszych produktów jednak nie kończy się jedynie na terenie Polski, a nasze markowe parasole trafiają także do konsumentów w państwach ościennych. Warto podkreślić, że oferta naszego sklepu internetowego skierowana jest nie tylko do klientów detalicznych, ale także hurtowni oraz firm poszukujących producenta parasoli reklamowych.

Najlepsze parasole - sklep internetowy dla Ciebie

Co roku na polskich ulicach, szczególnie w okresie jesiennym i zimowym, każdy z nas może zaobserwować morze czarnych, szarych lub granatowych parasoli. Zdarzają się tylko nieliczne osoby, które zdecydowały się na zakup bardziej ekstrawaganckiego modelu. W naszej hurtowni parasoli wyznajemy zasadę, która mówi, że parasole nie muszą być nudne i monotonne. Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była wypełniona różnorodnymi motywami - od jasnych pasteli, aż po bogate i nasycone barwy. Wysoce estetyczne wzory wyróżnią każdego na tle deszczowej ulicy i sprawią, że nawet dżdżysty dzień nabierze trochę koloru i radości. Oczywiście co kilka miesięcy rozszerzamy naszą kolekcję tkanin, dzięki czemu nieprzerwanie potrafimy zaskakiwać Klientów naszą ofertą. Podczas produkcji naszych parasoli zwracamy uwagę nie tylko na ich design, ale także na surowce z jakich są one wykonywane. Projekty naszych parasoli wykonane są przez polskich projektantów w oparciu o najnowsze, światowe trendy oraz nieprzemijająco modną klasykę. Naszym największym atutem jest jakość wykonania. Dążymy do tego, aby wszystkie nasze wyroby były estetyczne i trwałe, a także odporne na upływ czasu oraz trudne warunki pogodowe. Nieprzerwanie korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu jakość naszych wyrobów zawsze utrzymuje się na najwyższym poziomie. Z kolei zastosowanie takich materiałów jak sprężynująca stal wysokowęglowa Carbon Steel, włókno szklane i węglowe oraz specjalne tworzywa sztuczne sprawia, że nasze markowe parasole, dzięki swojej wytrzymałości mogą z powodzeniem służyć Klientom przez długie lata. Na nasze produkty dajemy również 3-letnią gwarancję. Oferujemy modne parasole w różnych wariantach, przez co w naszej kolekcji można wybierać z automatycznych, manualnych, a także w pełni automatycznych modeli. W naszym asortymencie znajdziesz parasole damskie, parasole męskie, dziecięce, a także parasole rodzinne. Duże możliwości modyfikacji danego zamówienia sprawiają, iż w naszej ofercie znajduje się obecnie około tysiąc różnych wersji parasoli.

Nie tylko parasole! W naszej ofercie znajdziesz również kurtki przeciwdeszczowe

Dobry parasol przeciwdeszczowy sprawdzi się praktycznie w każdej sytuacji, jednak zdarzają się momenty, kiedy Klienci potrzebują czegoś, czego nie będą musieli trzymać w rękach. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdują się także kurtki przeciwdeszczowe. Dzięki swoim właściwościom są idealnym rozwiązaniem choćby na wycieczkę w góry czy wyjazd na festiwal muzyczny.

Doskonała promocja firmy

Lata doświadczenia pokazały nam, że parasole mogą być także świetnymi nośnikami reklamy oraz marketingowych przekazów - w końcu są to przydatne akcesoria, z których potencjalni Klienci korzystają w codziennym życiu. Dlatego właśnie nasza firma jest także producentem parasoli reklamowych. Nadruki, jakie zamieszczamy na naszych produktach, są wykonywane sprawdzonymi metodami, takimi jak m.in. sitodruk, termodruk, sublimacja, flock, odblaskowa folia Flex czy też digital printing. Technologie te zapewniają wysoką trwałość nadruków, dzięki czemu reklama firmy utrzyma się na parasolu Klienta przez długi czas. W odróżnieniu od tanich parasoli reklamowych, nasze produkty wyróżnia również wysoka jakość stelaży. Dzięki nim reklama będzie jeszcze trwalsza, a parasol nie połamie się przy większym wietrze. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!