Firma F.P. "PARASOL" powstała w 1989 r. bazując na parasolniczych tradycjach Częstochowy. Obecnie jesteśmy największym producentem parasoli w Polsce. Nasze wyroby trafiają do ponad 1000 odbiorców krajowych oraz na rynki krajów ościennych. Nowy prężnie rozwijający się oddział czeski z siedzibą w Ostrawie obsługuje ponad 200 odbiorców na tamtejszym rynku. Dzięki współpracy z najlepszymi fabrykami tkanin i akcesoriów parasolniczych z Polski, Europy i Dalekiego Wschodu produkujemy parasole o unikalnym wzornictwie i w atrakcyjnych cenach. Wykorzystanie zaawansowanych technologii i zastosowanie nowoczesnych materiałów, takich jak włókna węglowe i szklane oraz specjalnych tworzyw sztucznych, pozwala podnosić jakość naszych wyrobów. Dostosowując ofertę do potrzeb klientów, stale rozszerzamy asortyment, dwa razy w roku wprowadzając nową kolekcję tkanin.

Nasza oferta zawiera ponad 90 pozycji cennikowych, co wraz z różnymi wzorami tkanin daje około 1000 różnych parasoli. Posiadamy również szeroki wybór parasoli reklamowych.

Wyroby firmy trafiają do klientów za pośrednictwem własnych przedstawicieli handlowych, którzy docierają do odbiorców w całej Polsce średnio raz w miesiącu. Na życzenie klientów dostawy realizujemy również w formie wysyłek firmą kurierską z dostawą w dniu następnym.

Zapraszamy do współpracy.